PETUGAS PILIHAN RAYA UMUM KE-15

BAHAGIAN PILIHAN RAYA NEGERI:
N.38 BAYAN LEPAS | N.39 PULAU BETONG | N.40 TELOK BAHANG

  1. Semak Senarai Petugas PRU-15
  2. Borang Permohonan Petugas PRU-15 yang lengkap disertakan salinan K/P, Gambar 2 keping, Penyata Bank,sila hantar ke Pej.Daerah & Tanah DBD
  3. Surat Pelepasan Waktu Bekerja
  4. Aturcara Taklimat KTM dan KP/MU
  5. Bayaran Saguhati Kepada Petugas PRU-15
  6. Tuntutan Perjalanan Kepada Petugas. [Sila kemukakan borang Tuntutan, salinan penyata bank dan salinan kad Pengenalan] – TUNTUTAN TELAH DITUTUP 28/4/2021 UNTUK PROSES BAYARAN
  7. Soalan Lazim Petugas
  8. Pautan: SPR | Pendaftaran| Semak Daftar Pemilih

TAKLIMAT PETUGAS PRU KE 15

  1. Taklimat Kerani Penyemak Daftar Pemilih (KPDP) akan dimaklumkan kemudian
  2. Taklimat Pemandu Arah Pusat Mengundi (PAPM) akan dimaklumkan kemudian

Tempat : Dewan Mutiara A
Raia Hotel Penang
Bayan Lepas, Penang

PARLIMEN

P.053 BALIK PULAU [PEJABAT DAERAH & TANAH BARAT DAYA]
P.052 BAYAN BARU [JABATAN PENDIDIKAN NEGERI PULAU PINANG]
P.051 BUKIT GELUGOR [MBPP]
P.050 JELUTONG [JUPEM]
P.049 TANJONG [PLANMALAYSIA]
P.048 BUKIT BENDERA [PDT DTL]
P.047 NIBONG TEBAL [PDT SPS]
P.046 BATU KAWAN [JABATAN PERKHIDMATAN VETERINA]
P.045 BUKIT MERTAJAM [PDT SPT]
P.044 PMTG PAUH [KTBN]
P.043 BAGAN [MBSP]
P.042 TASEK GELUGOR [IKM SPU]
P.041 KEPALA BATAS [PDT SPU]


PIC PARLIMEN PRU-15

1) ARO PARLIMEN
2) CC ZURILA ZAKARIA
3) CIK ROSNITA IDRIS

N.40 TELOK BAHANG
1) ADO Abdul Hakim Bin Nasharudin
2) Penghulu Safirol Iman Bin Pisal
3) Pn.Nurul Syahirah Mohamad Sakir

Senarai Pusat Mengundi N.40:-
SK Teluk Bahang – 5 SALURAN
SMK Teluk  Bahang – 5 SALURAN
SJKC Eok Hua Teluk Bahang -2 SALURAN
SJKC Chin Hwa  Pantai Acheh – 2 SALURAN
SK Sungai Pinang – 6 SALURAN
SJKC Yue Chai Kuala Sg Pinang – 3 SALURAN
Sungai Korok – 5 SALURAN
SK Sungai Rusa – 6 SALURAN

N.39 PULAU BETONG
1) CADO Azlina Baizura
2) Penghulu Benyamin
3) Pn. Noranan
4) Pn. Noorsiah

Senarai Pusat Mengundi N.39:
1. SK Kongsi 
2. SJKC Chong Teik, Pondok Upeh
3. SMK St. George
4. SK Titi Teras 
5. SMK Seri Balik Pulau 
6. SK Genting
7. SK Tan Sri Awang Had Salleh 

N.38 BAYAN LEPAS
1) ADO Mazlina
2) CC Ardliza
3) En. Adnan

Senarai Pusat Mengundi N.38:
1. SJKC Chong Cheng
2. SK Bayan Lepas
3. SMJKC Heng Ee
4. SK Bayan Lepas (2)
5. SMK Teluk Kumbar
6. SK Teluk Kumbar
7. SMK Seri Bayu
8. SJKC Poi Eng
9. SK Seri Bayu